Firmamız Konserler, televizyon programları, festivaller, kurumsal etkinlikler, özel davetler gibi birçok alanda etkinlikler düzenler ve ya çözüm ortaklığı sunar.Ses, ışık, görüntü ve sahne sistemleri ile ilgili birçok alanda faaliyet göstermekteyiz.

Açık alanlarda ve büyük çadırlarda kullanım için uygundur. Tekil bileşenler, moda gösterileri veya orkestralar için küçük bir podyum veya dev bir konser sahnesi hazırlamayı sağlayan bir kurulum ekipmanı oluşturmaktayız

Tüm parçalar, alüminyum, sıcak daldırma ile galvanizli çelik ve kaplamalı kontrplak panelleri sayesinde kötü hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Pürüzlü yüzeylerde arazinin durumu için Allround sahnelerin hızlı ve kolay adapte olabilirliği özel bir avantajdır.

Işık sistemleri için özel tasarlanmış ve profesyonel robot showlar,özel ışık efekt alternatiflerimizle,ses sitemlerimizle,sahne sistemlerimizle hizmetinizdeyiz.

 Firmamız ses ve ışık  sistemi kiralamada konser, düğün, sünnet, nişan, kına, açılış, balo, kokteyl, parti, toplantı, seminer, konferans, miting, basın açıklaması, açık hava etkinlikleri, kurumsal etkinlikler, davetler, canlı müzik, vb. birçok organizasyonda kaliteli ses ve ışık sistemleri ile organizasyonunuzun içeriğine en uygun çözümler sunar.

Sistemlerimiz, organizasyonun düzenleneceği alanın büyüklüğüne, kişi sayınıza ve ihtiyaca göre kurulmaktadır.